Gajek i Wspólnicy. Adwokaci i Radcowie Prawni. Spółka komandytowa

Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo prawne z zakresu prawa gospodarczego. Specjalizujemy się głównie w prawie własności przemysłowej/ nowych technologii (IPT), zamówieniach publicznych, prawie ubezpieczeń i prawie pracy. Mamy także wieloletnią praktykę w reprezentowaniu klientów w czynnościach procesowych w sporach sądowych i arbitrażowych.

Stawiamy  na indywidualne podejście do klienta. Szukamy prostych rozwiązań dla najtrudniejszych problemów.

Według naszej filozofii zawodowej sukces może zapewnić jedynie poznanie i zrozumienie potrzeb klienta. To pozwala nam stworzyć efektywne rozwiązania prawne realizujące cele biznesowe naszych usługobiorców. Z sukcesem wprowadzamy także nowatorskie rozwiązania prawne, które są odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe.

Pomysłodawcą i założycielem naszej Kancelarii jest adwokat Marek Gajek, świadczący doradztwo prawne od ponad 20 lat. Przez ostatnie 5 lat mecenas Gajek związany był z kancelarią „Wojnar, Gajek i Wspólnicy. Adwokaci. Spółka partnerska”.

W zespole wspólników jest również doświadczona specjalistka z zakresu prawa ubezpieczeń. Jest nią radca prawny Monika Kosman, która swoją rozległą wiedzę na temat tego rynku zdobyła pracując w międzynarodowych korporacjach brokerów ubezpieczeniowych.