informacje o programie

 

Program Partnerski Architekci 9design został stworzony z myślą o Architektach i Projektantach Wnętrz, którzy w swoich projektach wykorzystują oryginalne i nietuzinkowe meble, lampy oraz dodatki. Zaproponuj Inwestorowi wyposażenie wnętrza w produkty 9design - zyskaj konkurencyjną prowizję i zadowolenie Klienta zarazem. Nie czekaj! Zarejestruj się, proponuj Klientom produkty z oferty 9design, wprowadzaj Klientów do systemu i bezproblemowo, co miesiąc odbieraj prowizję.

 

Zarejestruj się

 

Rejestracja to pierwszy krok do tego, byś mógł zarabiać więcej. Już dziś dołącz do naszego Programu Partnerskiego! Załóż konto, poczekaj na jego aktywację i… ciesz się niecodziennymi prowizjami za zakupy Twoich Klientów.

Zapoznaj się ze szczegółami Programu Architekci 9design i zarejestruj się bezpłatnie!

 

Zdobądź klientów

 

Wyróżnij się na tle konkurencji niebanalnymi projektami wnętrz z wykorzystaniem mebli, lamp i dodatków od 9design. Pomóż swoim Klientom stworzyć atrakcyjny koszyk zakupowy w 9design i zwiększaj swoje przychody z Programem Partnerskim Architekci 9design.

Zarejestruj Klientów, którym poleciłeś produkty z oferty 9design. Pamiętaj, każde zrealizowane zamówienie Twojego Klienta, to prowizja dla Ciebie i gwarantowane zadowolenie Inwestora z zakupów.

 

Zacznij zarabiać

 

Dzięki systematycznym zamówieniom Twoich Klientów możesz zarabiać każdego dnia. Wystarczy, że dodasz Klientów do Programu Partnerskiego i zaaranżujesz ich mieszkanie w wyjątkowe produkty 9design. Zbieraj codzienne zamówienia swoich Klientów i odbieraj prowizje każdego miesiąca.

Dzięki prostym zasadom w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić naliczoną prowizję, liczbę klientów oraz ilość zrealizowanych zamówień.